Search
b2-260x375-2

Eğitim ve Gelişim

Eğitim ve Gelişim hizmetleri ihtiyacın tanımlanmasıyla başlar. İhtiyaç belirlemek için görüşmeler yapılır, Gelişim Merkezi uygulamalarının sonuçları incelenir, ekipler için TCI (Team Coaching International) envanter çalışmaları kullanılır.

Kurumsal başarı ve kişisel başarı bir arada gitmektedir. Belirlenen hedef ve stratejiler doğrultusunda Ekip Koçlukları ile ortak başarı hedeflenir, kazanan takım kültürünün yaygınlaşması hedeflenir.

Pazarın gerektirdiği çevikliği kültür haline getirmek için çevik ekipler oluşmasına destek olmak, bu ortamın gerektirdiği açık, şeffaf iletişim, dayanışma ve güven unsurlarının güçlendirmek amacıyla çalıştaylar tasarlanır. Öğrenme ve yaratma güdüsüyle hareket ederek bireysel sorumluluk alma konularında farkındalık oluşturulur.

İnsan ve kurum gelişimine odaklanan yapımızla en üst düzeyde dinamik, yaratıcı, kuruma özel ve hızlı hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Pinsight Dijital Platform çözümü ile değerlendirme sürecini tamamlamış yöneticiler ve yönetici adayları için günlük davranışlarını geliştirmelerini sağlayacak Lider Alışkanlıkları Uygulaması ile de bu süreç içinde gelişimlerini destekliyoruz.