Hakkımızda

MIND Yönetim ve Gelişim Danışmanlığı

Sürekli öğrenim ve gelişimi benimsemiş, bu doğrultuda İnsan Kaynakları alanındaki güncel yaklaşımları hizmetlerine entegre eden, değişen koşullara ve müşteri ihtiyaçlarına uygun özel projeler geliştiren bir ekibiz.

Hizmetlerimizin özünde insan ve kurum gelişimine katkıda bulunma tutkumuz yatmaktadır.

İş ortaklığı içinde olduğumuz kurumların kültürüne ve hedeflerine uygun, özgün çözümleri etkin araçlarla uygulamaktayız. Verdiğimiz hizmetin işbirliği içinde olduğumuz firmalara katma değer yaratması en önde gelen hedefimizdir.

 

Değerlerimiz

Dürüstlük: Tüm paydaşlarımızla açık ve dürüst iletişim kurarız, gizliliğe önem veririz. Sürdürülebilir ilişkilerin temelinde bu değerin olduğuna inanıyoruz.

Yenilikçilik: Her projeyi yeni bir tasarım olarak ele alır, deneyimlerimizle ihtiyaçları birleştirerek farklı yaklaşımları çözümlerimize katar ve en uygun tasarımı oluştururuz.

Tutku:  İşimize tutkuyla bağlıyız. Her geçen gün, her yenilikle, heyecanla ve istekle en iyiyi gerçekleştirme arzusundayız.

Saygı: Birlikte iş yaptığımız kurum ve bireylere değer veriyoruz. Farklılıkların deneyimleri zenginleştirdiğine inanıyor ve saygı duyuyoruz.

Tüm danışmanlarımızla bu değerler çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Yaklaşımımız

● İş ortaklarımız ile uzun dönemli ilişkiler geliştirmenin öneminin farkındayız ve müşterilerimiz ile ilişkilerimizde bu felsefeyi destekleyen bir yaklaşım sergilemeye özen gösteririz.

● Butik hizmet sağlayarak etkin sonuçlar elde ederiz. Sektörde uzun süreli üst düzey iş tecrübelerine sahibiz.

● İnsan kaynakları süreçlerinin her birini iş ve yönetim tecrübeleri ile harmanlayarak müşteri ve adaylara değer katabilme yeteceğine sahibiz.

● Etik ve gizlilik standartlarına önem veririz.

● Gelişmiş ve öğrenilmiş iletişim becerilerimizle istenen sonuçlara ulaşırız.

Referanslarımız

MIND Yönetim ve Gelişim Danışmanlığına güvenen mutlu müşterilerimiz.