1
Kazanan Takım Kültürünü Yaygınlaştırıyoruz
Takım üretkenliğini ve işbirliğini arttıracak, dönüşüme uyum sağlayacak ekipler oluşturmanız için özel programlar tasarlıyoruz.
2
Strateji ve Hedeflerinizle Uyumlu Yetkinliklerle Donanmanıza Destek Oluyoruz
Yetkinlik ve davranışlara ilişkin ustalığımızla uygun ekipler oluşturabilmeniz ve geliştirebilmeniz için ölçümler yapıyoruz.
3
Global Benchmark Kullanarak Liderlerinizi Ölçümlemenizi Sağlıyoruz
Uluslararası platformda karşılaştırmalı olarak ve çoklu dilde değerlendirme yapabileceğiniz bir dijital platform sunuyoruz.
previous arrow
next arrow
Shadow

Yetenek Yönetimi

Yetenek Yönetimi yaklaşımımızda İnsan Kaynakları uygulamalarımızı bir bütün olarak ele alıyoruz.

20 yıllık sektörel tecrübemizle gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde iş ortaklarımıza “Yetenek Yönetimi’nde” alanında uzman danışmanlarımızla değer sağlıyoruz.

Dijital Platform ve Yetenek Yönetimi

Yenilikçilik anlayışımız ve tutkumuz Yetenek Yönetimi konusunda katılımcı ve kurum deneyimlerini geliştirecek çözümlere odaklanmamızı sağladı. Bu çerçevede teknoloji olanaklarını kullanarak adil ve objektif potansiyel ve performans analizini yapabileceğimiz bir çözüme sahip Pinsight ile işbirliği yaptık.

Koçluk Hizmetleri

Koçluk, farkındalık oluşturarak gelişim sağlayan bir çalışmadır. Bu çalışma kurum hedeflerini destekleyecek kişisel gelişim, iş yönetiminde destek, ilişki yönetimi, iş ve yaşam dengesi, liderlik gibi özelliklerin geliştirilmesini içermektedir.

Gelişim ve Değerlendirme Merkezi Uygulamaları

Amacımız kurumların hedef ve stratejileri doğrultusunda ihtiyaç duydukları yetkinliklere uygun yetenek yönetimi, kariyer planlama, eleman alımı, terfi ve gelişim programlarını oluşturmalarına, bireylerin kariyerleri doğrultusunda gelişim ihtiyaçlarının farkında olmalarına ve kişisel gelişim planlarını yapmalarına destek olmaktır.

Eğitim ve Gelişim

Eğitim ve Gelişim hizmetleri ihtiyacın tanımlanmasıyla başlar. İhtiyaç belirlemek için görüşmeler yapılır, Gelişim Merkezi uygulamalarının sonuçları incelenir, ekipler için TCI (Team Coaching International) envanter çalışmaları kullanılır.

“Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu, geleceği yaratmaktır.”

Peter Drucker

Yetenek Yönetimi yaklaşımımızla, kurumunuzun geleceği olan insan kaynağınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyoruz.