1
Öncü teknolojilerle potansiyel ve performans ölçüyoruz
Sanal iş simülasyonları ile yer ve zaman bağımsız değerlendirme yapıyoruz. 24 saat içinde raporları teslim ediyoruz.
2
Lider seçimi, gelişimi ve gelecek planlaması için entegre bir çözüm sunuyoruz
Değerlendirmelerimizi dijital platform ve deneyimli danışmanlarla yapıyor, gelecek planlamasına yön verecek analizler sunuyor, gelişim desteği sağlıyoruz.
3
Uluslararası platformda çoklu dilde eşdeğer değerlendirmeler yapıyoruz
Bulutta, dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir yazılım gerekmeden, global ‘benchmark’ kullanarak değerlendirme merkezi uygulamaları yapıyoruz.
previous arrow
next arrow
Shadow

Sanal Değerlendirme Merkezi

Pinsight® iş ortağımız ile birlikte yüksek teknolojiye sahip, katılımcı deneyimine önem veren, yetkinliklerin ölçülebildiği bir iş simülasyonu sunmaktayız. Bu olanakla hızla uygulanabilen, yer ve zaman bağımsız canlı simülasyonlar ve psikometrik testlerle adil ve kanıta dayalı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Pinsight® sanal değerlendirme merkezi tüm kurumların liderlerini en etkin ve ekonomik olanaklarla seçmelerini, yükseltmelerini ve geliştirmelerini destekler. Yedekleme planı, terfi ve benzeri kariyer kararları verilirken adil, kanıta dayalı veri oluşturulur, gerçek yüksek potansiyellerin bulunması ve geliştirilmesine olanak sağlanır.

Katılımcıların lider rollerine hazır olma durumları ve potansiyelleri konusunda şu soruları yanıtlar:

  • Bu rol için en uygun aday kim?
  • Aday bu role hazır mı? Ne kadar süreye ihtiyacı var?
  • Mevcut yetkinlik seviyeleri bu rolde başarılı olmaları için yeterli mi?
  • Engel olabilecek dikkat çeken özellikleri var mı?
  • Kurum kültürünüze uyum sağlayabilir mi?
  • Ne kadar hızla öğrenip gelişebilir?

Bu çerçevede katılımcıların yetkinlik seviyeleri, potansiyelleri, öğrenme çevikliklerine ek olarak karşılaştırmalı bench ve 9-box konumlarını iletir. Güçlü ve gelişim alanlarını gösterir.

Lider Alışkanlıkları Modülü

Herkesin potansiyeli olduğuna ve doğru planlama ile etkin bir lider olacağına inanıyoruz. Her liderin özgün güçlü yönlerini ve ihtiyaçlarını alarak kişiselleştirilmiş gelişim için bilimsel olanaklar kullanılarak yaratılan bu modül sanal gelişim merkezi ile entegre çalışmaktadır. Kalıcı değişim için günlük pratiklerin yapılabileceği ve devamlılığa sahip bir süreç içermektedir.

Liderlik gelişim yaklaşımımız günlük pratiklerle alışkanlık oluşturmak prensibine dayandırılmıştır. Yapay zekâ ve davranış bilimlerini birleştirerek gelişim sürecini bireysel ihtiyaçlara uyarlıyor ve davranış değişimi için olanak sağlıyoruz.

Zaman kıymetli, bu nedenle sadece birkaç dakika alacak hedef odaklı günlük alıştırmalar liderlerin mobil telefonlarından ulaşabilecekleri biçimde tasarlanmıştır. Mikro davranışlar tekrarlanarak uygulandığında alışkanlık haline gelir ve becerilerin gelişmesi sağlanır.

Geliştirilen beceri, değerlendirme modülü ile entegre olarak katılımcının yetkinlik performansına yansır. Gelişim grafiksel olarak çevrimiçi gösterilir.

Dijital Platformda Değerlendirme – Sanal Değerlendirme Çözümleri

Pinsight sanal değerlendirme çözüm ve uygulamalarımız için bize ulaşın.