Pinsight Teknik Destek

Değerlendirme Merkezi Katılımcıları,

Simülasyon deneyiminiz BAŞLAMADAN ÖNCE aşağıdaki dört adımı tamamlayınız.

 

  • Doğru donanımınız olduğuna emin olun

İhtiyacınız olanlar: tercihen Ethernet bağlantısı ile internete bağlı masaüstü PC veya laptop, kamera, mikrofon, hoparlör, Microsoft Word ve PowerPoint.

Simülasyonunuzu planlamadan önce Pinsight® otomatik olarak BT yeterliliği testi yapacaktır. Bu sisteminizin kurulumunu doğrulayacaktır. Bu doğrulama Pinsight® platformuna farklı bilgisayardan girdiğiniz her seferde tekrarlanacaktır.

BT kontrolünü bu linke tıklayarak yapabilirsiniz: Pinsight® BT Kontrolü

 

  • Hazırlanın ve pratik yapın

Simülasyonunuzu planladıktan sonra, tam hazırlandığınızdan emin olun. Hayali firma hakkında verilmiş olan dokümanları inceleyin ve Pinsight® simülasyon platformunda alıştırma yapın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız hemen bizlerle temasa geçin.

 

  • Pratik Üç Teknik Düzeltmeyi bilin

Teknik sorunların %99’unu aşağıdaki işlemleri yaparak düzeltebilirsiniz:

• Internet tarayıcınızı yenileyin (Ctrl + F5) veya

• Internet tarayıcınızı Yeni Gizli Pencere (Incognito) moduna alın veya

• Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

 

  • Sıkça Sorulan Sorular (SSS) bölümünü gözden geçirin.

Burada sorularınızın birçoğuna cevap bulabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Simülasyonum ne kadar sürecek?

Canlı simülasyon kesintisiz 1 veya 3 saat sürecektir. Bu süre hangi simülasyona katılacağınıza göre değişir. Bu sürede çok yoğun olacağınız için zaman hızla geçecektir.

Simülasyona hazırlık için ne kadar zaman ayırmalıyım?

Değerlendirme yoğun ve zorlu bir deneyim olduğu için hazırlık için yeterli süreyi ayırmanızı önemle tavsiye ederiz. Bu süre yönetici değerlendirmeleri için 2-4 saat, satış profesyonelleri değerlendirmeleri için 1-2 saat, Tüm Liderler simülasyonu için 30-45 dakikadır. Hazırlık olmadan zorlanabilirsiniz ve performansınız etkilenebilir. Hazırlığı şu an ile planlanmış değerlendirmeniz arasında istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Simülasyon platformunu kullanarak nasıl alıştırma yapabilirim?

Simülasyonunuzu planladıktan sonra, Pinsight® platformuna giriş bilgilerinizi içeren bir eposta alacaksınız. Canlı simülasyon başlamadan 15 dakika öncesine kadar istediğiniz zaman alıştırma yapabilirsiniz.

Simülasyon başladıktan sonra durmam veya yeniden zamanını planlamam gerekirse?

Pinsight® simülasyonlarının canlı ve etkileşimli yapısından ötürü yeniden zaman planlama ücrete tabi olabilecektir. Eğer çok acil bir durum varsa lütfen temsilciniz ile görüşün. Simülasyon kesintisiz zaman gerektirecektir. Bu nedenle planlamanızı buna göre yapın.

Sonuçlarımı ne zaman alabileceğim?

Sonuçların paylaşımı temsilcinizin takdirinde olacaktır. Sonucu paylaşıp, paylaşmamak veya ne zaman paylaşmak onların kararı olacaktır. Daha fazla bilgi almak için lütfen temsilciniz ile iletişime geçin.