1999 yılında Alexander Mann olarak kurulan MIND Danışmanlığın kurucu ortağıdır. Bilgi teknolojisi sektöründe edinmiş olduğu deneyim ile şirketin insan kaynakları alanında bu sektörde uzman firma olarak konumlanmasını sağlamıştır. Yaşam boyu öğrenmenin kurum ve kişileri geliştireceğine ve ileri götüreceğine inanır. Sunulan hizmetlerle kurum ve kişilere bu gelişimi sağlamayı hedefler.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 16 yıl çalıştığı IBM Türk Ltd. şirketinde teknoloji çözümlerinin oluşturulması, proje ve müşteri yönetimi, satış ve pazarlama becerileri kazanmıştır. 10 yıllık yöneticilik döneminde ekip yönetimi, liderlik, uluslararası şirket politikaları ve uygulamaları, insan kaynakları süreçlerinin uygulanması konularında derin bilgi ve birikime sahip olmuştur. Sahip olduğu birikimi kurumların ve kişilerin gelişimine aktarmak isteği ile 1999 yılında Alexander Mann şirketinin kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

Bu süreçte verilen hizmetler ve yürütülen projelerde deneyimleriyle şirketin danışmanlık alanında gelişimini sağlamıştır. Uluslararası Koçluk Sertifikası sahibi olarak 2002 yılından..

Sidebar: