Hakkımızda

MIND Yönetim ve Gelişim Danışmanlığı olarak sağladığımız hizmetin bireylere ve kurumlara olan katkı ve etkilerinin bilincindeyiz.

Bu doğrultuda, kurum ve bireylere danışmanlık hizmeti verirken güven yaratan ortaklıklar kurmaktayız. Müşteri ve aday ilişkilerini dürüst, şeffaf ve özenli şekilde yönetip, gizlilik esaslı uzun vadeli işbirlikleri oluşturuyoruz.

MIND Danışmanları bu hedefin gerçekleştirilmesi amacıyla yenilikçi, yaratıcı, meraklı, gelişime ve değişime açık bir tutum içinde olmaya her zaman özen gösterirler.

Bu çalışma bilincine paralel, yıllar içinde gelişen yol haritamız:

1999 Alexander Mann ismi ile yabancı sermayeli bir ortaklık olarak Yönetici Arama ve Yerleştirme ve büyük hacimli Seçme ve Yerleştirme Çalışmaları hizmeti vermek üzere kurulduk. Sayısız yönetici arama ve yerleştirme projesini başarı ile tamamlayarak kendi alanımızda özgün bir konum edindik. İngiliz ortaklarımızın farklı tecrübelerini yerel beceriler ve kültürle harmanlayarak birçok hizmetin ilk uygulayıcısı olduk.

2001 Yeniden Yapılanma Projeleri alanında hizmet vermeye başladık. Organizasyon yapılandırmanın yanısıra, süreç tanımlama/iyileştirme  ve norm kadro gibi verimliliği etkileyen hizmetler sunduk.

2002 Sertifikalı koçlarımız tarafından verilen Koçluk Hizmeti çalışmalarını devreye aldık.

2006 Ortaklık yapımızı yeniledik ve yeni ismimizle MIND Yönetim ve Gelişim Danışmanlığı olarak hizmet yelpazemizi genişleterek faaliyetlerimize MINDSearch® ve MINDMasters® markaları ile devam ettik. MaST International Group Plc.’nin Türkiye Temsilciliği’ni üstlendik. Eğitim, Gelişim ve Değerlendirme Merkezi uygulamalarını ürün portföyümüze kattık.

2007 Team Coaching International metodolojisi ile Ekip Koçluğu hizmetlerini başlattık. 

2009 360 derece değerlendirme ve gelişim merkezi çalışmalarımızda PDI Ninth House ile iş birliği yaptık.

2010 Miller Heiman Satış Çözümleri için KP2 GmbH ile iş ortaklığı yaptık.

2011 Yönetici Arama ve Yerleştirme, Eğitim ve Gelişim ve Değerlendirme Merkezi uygulamalarımıza yönelik yeni araçlar geliştirdik, ürün yelpazemizi büyüttük.

2012 Executive Search alanında The Beaumont Group çatısı altında hizmet vermeye başladık.


İŞ FIRSATLARI

CV'leriniz için e-posta adresimiz: cv@mind.com.tr
Hepsini gör »      
« Şubat 2018 »
PztSalıÇarPerCumCtsPaz
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
"Başkalarını bilen kimse bilgili, kendini bilen kimse akıllıdır."
Lao-Tsze